Motoryzacja to nasza pasja

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisowaniu samochodów.

Firma Inter Car Nowak Sp. z o.o. powstała w 1999 roku jako salon sprzedaży samochodów Toyota z kilkunastoosobową wówczas kadrą pracowniczą. Salon ten wkrótce wraz z serwisem i sklepem poszerzył ofertę o dedykowane usługi blacharsko-lakiernicze w ramach tej marki. Zrównoważone zarządzanie i inwestycje sprawiły, że Inter Car Nowak stał się wiodącym w regionie podmiotem wyznaczającym poziom odniesienia dla innych dealerów, a sama firma uzyskała opinię najlepszego zakładu blacharsko-lakierniczego w Krakowie.


NAJNOWOCZEŚNIEJSZA LINIA BLACHARSKO LAKIERNICZA

Stawiając na wzrost kompetencji i stałe podnoszenie poziomu oferowanych usług w roku 2002 udostępniliśmy naszym klientom jedną z najnowocześniejszych linii blacharsko-lakierniczych realizujących naprawy powypadkowe. Konsekwencją tej inwestycji w roku 2006 lakiernicy firmy Inter Car Nowak znaleźli się w czołówce najlepszych lakierników w Polsce. W konkursie o tytuł "Lakiernik Roku 2006", którego organizatorem była firma Toyota Motor Poland wyróżnienia otrzymało aż dwóch pracowników firmy Inter Car Nowak.


AUTORYZOWANY DEALER MARKI TOYOTA

W roku 2005 powstaje nasz kolejny salon Toyoty w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej. Salon ten zostaje uznany za największy obiekt Toyoty w Europie. Podczas uroczystego otwarcia w dniu 10 października 2005 gościmy przedstawicieli Toyota Motor Poland, na czele których obecny jest Prezydent Pan Hiroshi Kono.

W kolejnych latach osiągamy średnią wartość sprzedaży trzykrotnie przewyższającą sprzedaż konkurencji. Niezależnie od tego inwestujemy w rozwój kompetencji pracowników. Ich zaangażowanie i umiejętności poparte silną motywacją znakomicie wpisują się w obraz oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Stajemy się na wiele lat dominującym dealerem marki Toyota w regionie. W sierpniu 2005 w salonie przy ul. Zakopiańskiej zostaje uruchomiona Stacja Kontroli Pojazdów, która w ogromnym tempie zwiększyła zainteresowanie klientów stale poszerzającą się ofertą firmy.


AUTORYZOWANY DEALER MARKI HYUNDAI

Rok 2017 to ważne rozszerzenie działalnosci o nową markę. W tym roku staliśmy się Autoryzowanym Dealerem i Serwisem Marki Hyundai w Krakowie, osiągając bardzo dużą dynamikę sprzedaży. Trend ten został zachowany w roku 2018, co jest zasługą zarówno doświadczonej kardry ale także mądrego i strategicznego modelu zarządzania.


AUTORYZOWANY PARTNER SERWISOWY VOLKSWAGEN

W roku 2018 zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki  Volkswagen. Bardzo wysokie standardy sprawiły, że koncern Volkswagen uznał, że dysponujemy wystarczającym potencjałem, aby w sposób profesjonalny dołączyć do grupy autoryzowanych punktów serwisowych w Polsce.  Traktujemy to jako wyróżnienie i potwierdzenie naszego zaangażowanego i pełnego pasji podejścia do realizowanych zadań.


CERTYFIKAT ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Firma wdrożyła i utrzymuje system zarządzania jakością ISO 9001 :2015 i ISO 14001:2004. Jest to stały składnik polityki kierującej uwagę zarządu na obszar jakości i wynikającej z tego powtarzalności pracy wszystkich działów naszej firmy.


Stawiamy na jakość!

Podziel się swoją opinią na temat naszej firmy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana